Dr Urbaniak wyróżniony Laurem

Mamy kolejny powód do dumy! Dr n. med. Ireneusz Urbaniak, kierownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w WSZ w Kaliszu został uhonorowany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego LAUREM POLSKIEGO TOWARZYSTWA ORTOPEDYCZNEGO I TRAUMATOLOGICZNEGO.

Dyplom

Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się 22 września, podczas XL Dni Ortopedycznych w Auli Magna Politechniki Poznańskiej, w trakcie Sesji Jubileuszowej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego poświęconej 100-leciu Powstania Pierwszej w Polsce Kliniki Ortopedycznej.

Lekarze

W poniedziałkowy poranek dr Ireneusz Urbaniak odebrał oficjalne gratulacje od dyrektora WSZ w Kaliszu:

„Wyróżnienie przyznane Panu przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, jest potwierdzeniem Pańskiego profesjonalizmu, doświadczenia i zaangażowania, a także naukowej i zawodowej pasji. Cieszę się, że tak znakomity fachowiec kieruje Oddziałem Urazowo-Ortopedycznnym w naszej placówce oraz współtworzy zespół medyczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Dziękuję Panu za dotychczasową współpracę i liczę na kolejne, owocne lata Pańskiej pracy, która niesie pomoc, ulgę i nadzieję naszym Pacjentom” – powiedział dr n. med. Radosław Kołaciński, dyrektor naszej placówki.

Uroczysta gala XL Dni Ortopedycznych