Podziękowania dla kardiologii

Oficjalnym spotkaniem z załogą oddziału kardiologicznego rozpoczęliśmy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu cykl podziękowań dla szpitalnych oddziałów, które swoją pracą i zaangażowaniem doprowadziły do realizacji kontraktów medycznych na bardzo wysokim poziomie. Jednocześnie oddziały te szczególnie zadbały o wyjątkową jakość kompleksowej opieki nad Pacjentami.

Pierwsze podziękowania trafiły do zespołu kaliskiej kardiologii, jako wyraz wdzięczności i szczególnego uznania. Oddział – a właściwie jego profesjonalny i pełen pasji zespół – tylko w ostatnim kwartale minionego roku zrealizował aż 122% ryczałtu z NFZ. W 2021 roku przychód oddziału wzrósł do poziomu 198%, a w 2022 – do 130%. Poradnia kardiologiczna – poradnia zaburzeń rytmu serca, zwiększyła liczbę badań Pacjentów. To skutkowało wzrostem przychodów o 227% w 2021 roku i o 168% w 2022.

Podziękowania otrzymał cały personel oddziału kardiologicznego, poradni kardiologicznej i pracowni hemodynamiki oraz zespół odpowiedzialny za program KOS-zawał.

Personel medyczny kaliskiego szpitala.