Podziękowanie i powitanie

Podziękowanie za 30 lat kierowania Oddziałem Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu otrzymała w poniedziałek 1 lipca lek. Aleksandra Połońska-Kiszewska, która z końcem czerwca przeszła na zasłużoną emeryturę.

lekarze i położne

Dotychczasowa kierownik Oddziału nie żegna się jednak ze #szpitalKalisz – nadal będzie dyżurowała, bo jak przyznaje – troska o noworodki, to nie tylko praca, ale i pasja.
„Serdecznie dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm, jak również ogromne serce dla naszych najmniejszych Pacjentów oraz ich bliskich; uważność i życzliwość. W imieniu całego zespołu naszej placówki dziękuję też za wieloletnią dobrą współpracę z personelem naszego szpitala” – powiedział dr n. med. Radosław Kołaciński, dyrektor #szpitalKalisz.

lekarze i położne

W pierwszym dniu pracy oficjalnie powitana została też lek. Katarzyna Salamon, która przejęła opiekę nad Oddziałem Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka z początkiem lipca.

lekarze i położne

„Z pełnym zaufaniem i ogromną nadzieją przekazuję Pani pod kierownictwo Oddział Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w naszym szpitalu. Wierzę, że jako doświadczona i pełna zapału profesjonalistka, doskonale sprawdzi się Pani w tej roli. Życzę Pani, aby powierzony Oddział rozwijał się i oferował jak najlepszą i pełną troski oraz czułości opiekę najmniejszym Pacjentom naszego szpitala. Życzę też owocnej i budującej współpracy z zespołem Oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka, a także całą kadrą naszej placówki” – dodał dyrektor #szpitalKalisz.