Interaktywny przewodnik po „okrąglaku”

Okrągły budynek WSZ w Kaliszu, to jedyny tego typu obiekt w Polsce. Autorem projektu modernistycznego gmachu był słynny architekt Henryk Marcinkowski.

Osobliwa bryła sprawia, że nasz szpital jest charakterystycznym punktem na mapie Kalisza. Taki nietypowy kształt, choć miły dla oka, nastręcza jednak sporo kłopotów. Jednym z nich jest choćby skomplikowana topografia placówki.

11 kondygnacji i cztery odcinki na każdym z pięter (A, B, C i D), dwa piony wind, surowe klatki schodowe – osoby, które trafiają do #szpitalKalisz po raz pierwszy, rzeczywiście mogą czuć się nieco zagubione.

Zdezorientowani pacjenci i ich bliscy często korzystają ze wsparcia pomocnych i życzliwych pracowników portierni, którzy zawsze chętnie służą pomocą i wskazują właściwą drogę.

Aby jednak otrzymać najbardziej konkretne informacje i wskazówki jak poruszać się po kaliskim szpitalu i którędy najszybciej dostaniemy się na wybrany oddział czy do poradni, wystarczy skorzystać interaktywnego przewodnika.

Zainstalowany na wprost głównego wejścia do placówki interaktywny monitor pomaga trafić do celu. Są na nim wyświetlane informacje jak dostać się w konkretne miejsce, w którą stronę skręcić, a nawet z której windy skorzystać.

Interaktywny plan pokazuje drogę na wszystkie oddziały, do poradni, zakładów i administracji, a także pracowni endoskopii i do pracowni rezonansu magnetycznego.

Nawigacja jest intuicyjna, a obsługa monitora – bardzo prosta. Interaktywny przewodnik z powodzeniem działa w naszej placówce od końca 2021 roku.