Telemetria na kardiologii

Stacja centralnego monitorowania z infrastrukturą telemetryczną, a także rejestratory do telemetrii, to kolejny sprzęt, który wzbogacił medyczne wyposażenie Oddziału Kardiologicznego w naszym szpitalu. W poniedziałek rozpoczęła się instalacja nowej aparatury. W drugiej połowie tygodnia, gdy sprzęt zostanie podłączony i skonfigurowany, personel będzie fachowo przeszkolony z obsługi nowej aparatury medycznej.

kartony ze sprzętem medycznym na szpitalnym korytarzu

Nowoczesna centralna stacja monitorowania wraz z infrastrukturą telemetryczną i rejestratorami do telemetrii kosztowała w sumie 436 320 złotych brutto. Zaawansowany system pozwala na łatwy dostęp do informacji, pomagając w zapewnieniu wysokiej jakości opieki nad pacjentami.

Sprzęt umożliwia przeglądanie oraz interpretowanie danych, a także podejmowanie trafnych działań na ich podstawie. System monitorowania wyświetla dane pacjentów w czasie rzeczywistym i pozwala na jednoczesne, skuteczne monitorowanie parametrów kardiologicznych wszystkich wymagających tego pacjentów oddziału kardiologicznego w WSZ w Kaliszu.

montaż sprzętu medycznego

Stacja centralnego monitorowania, rejestratory do telemetrii i niezbędna infrastruktura zostały kupione z funduszy Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Inne aktualności

Czy chirurg umie rysować?

Elektroniczne bazy danych, e-dokumentacja medyczna, diagnostyka obrazowa – a jeszcze niedawno – bo…

mały chłopiec z lizakiem w kształcie serca

Siła i motywacja

Ocalone życie, lepsze samopoczucie Pacjenta, poprawa stanu zdrowia, a przede wszystkim powrót do…