Zdrowa Aorta – zbadaj się w sobotę

Kolejna szansa na bezpłatne badanie w ramach profilaktycznej akcji ZDROWA AORTA. Najbliższy termin badań prowadzonych w Kaliszu, na który jeszcze przyjmowane są zapisy, to 8 lipca. Kolejne – i ostatnie w tym roku – badania będą możliwe jeszcze 2 września.

Badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się już w najbliższą sobotę – 08 lipca w Kaliszu, w POZ „Nowy Świat” na ul. Nowy Świat 35a.

Na badania są jeszcze wolne miejsca! Aby skorzystać z diagnostyki, wystarczy zarejestrować się telefonicznie lub mailowo – nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

banner informacyjny - program ZDROWA AORTA

Zapisy na badanie:

  • telefonicznie: 503 075 095 (kontakt od pon. do pt. w godz. 9 – 15)
  • e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Program badań ZDROWA AORTA kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

banner informacyjny - program ZDROWA AORTA

Badanie USG aorty brzusznej dotychczas wykonano u 9400 pacjentów. Dzięki programowi ponad 200 pacjentów z tętniakiem aorty brzusznej (potencjalnie śmiertelną chorobą, jeśli nie zostanie wykryta w odpowiednim czasie) zostało objętych programem Zdrowa Aorta, a dzięki inicjatywie twórcy projektu prof. Grzegorza Oszkinisa zostali oni objęci również bezpłatną opieką po zakończeniu udziału w programie, w postaci bezpłatnych badań kontrolnych, których prowadzenie planowane jest przez 3 lata po zakończeniu projektu.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne.

program ZDROWA AORTA - stanowisko rejestracji