7 dni w tygodniu

Poranny przegląd techniczny – tu nie ma miejsca na motoryzacyjne niespodzianki, szczególnie przy styczniowych mrozach. Nasze karetki transportowe pracują pełną parą, dowożąc między innymi Pacjentów na dializy.

karetka transportowa

W WSZ w Kaliszu regularnie dializowanych jest ponad 80 Pacjentów. Blisko 60 korzysta regularnie z transportu zapewnianego przez naszą placówkę.

karetka transportowa, dwóch ratowników i pacjent

Samochody, które są przeznaczone właśnie do przewozu Pacjentów dializowanych, pracują na 3 zmiany, przejeżdżając w sumie około 20 tysięcy kilometrów miesięcznie.

stacja dializ

Pacjenci dializowani są 3 razy w tygodniu. Nasza stacja dializ przyjmuje Pacjentów na dializy planowe od poniedziałku do soboty. Niedziela jest tzw. dniem technicznym, ale dializy tzw. ostre realizowane są przez 7 dni w tygodniu.