Dzień Dziecka w #szpitalKalisz

Dziś jedno z najpiękniejszych, najradośniejszych i najbarwniejszych świąt w kalendarzu – DZIEŃ DZIECKA.

Z tej okazji wszystkim DZIECIOM (niezależnie od wieku!) życzymy przede wszystkim zdrowia, radości i uśmiechu. Spełniajcie marzenia i czerpcie z życia pełnymi garściami. Niech Wasze dzieciństwo będzie bezpieczne, ciepłe, przytulne i słodkie.

Życzymy Wam również, abyście zawsze mogli polegać na dorosłych, aby byli dla Was wsparciem i oparciem, a także mądrymi i wyrozumiałymi przewodnikami po świecie.

…a do tych dzieci, które spędzają swoje święto w WSZ w Kaliszu, pospieszyliśmy dziś z życzeniami i upominkami osobiście. Dzieciaki! Wracajcie do zdrowia jak najszybciej, a szpital niech kojarzy Wam się tylko z życzliwością i ciepłym uśmiechem naszego personelu.

PS. Upominki dla naszych Pacjentów z okazji Dnia Dziecka ufundowali: Wydawnictwo MARTEL, STIEGELMEYER sp.z.o.o.; Mercedes-⁠Benz Auto Partner J.i A.Garcarek, MIRJAN 24; Hurtownia Marker, Hurtownia Nowa Era. Serdecznie dziękujemy!