Podstacja w Liskowie jak nowa

Zlokalizowana w Liskowie podstacja Pogotowia Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu zyskała nowy blask. Wszystko to za sprawą generalnego remontu zajmowanych przez ratowników, który przeprowadziła i sfinansowała Gmina Lisków. Dzięki temu stacjonujący w Liskowie ratownicy zyskali komfortowe warunki pracy i odpoczynku. Odnowione zostały pomieszczenia socjalne, a także łazienka i prysznic.

ratownicy medyczni i personel

W poniedziałek 4 marca Maria Krawiec – wójt gminy Lisków oficjalnie przekazała odnowione pomieszczenia ekipie ratowników medycznych, którzy w najbliższych dniach przeniosą się do dotychczasowej, ale odmienionej siedziby z tymczasowej podstacji przy ośrodku zdrowia.

„Z ogromną radością przyznaję Pani tytuł Przyjaciela Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Cieszy mnie niezmiernie, że nasz szpital zawsze może liczyć na Pani zrozumienie i wydatne wsparcie. Liczę na dalszą owocną, znakomitą współpracę” – powiedział wręczając wójt Marii Krawiec pamiątkową statuetkę Radosław Kołaciński, dyrektor #szpitalKalisz, przy okazji spotkania w wyremontowanej podstacji.

Inne aktualności

Czy chirurg umie rysować?

Elektroniczne bazy danych, e-dokumentacja medyczna, diagnostyka obrazowa – a jeszcze niedawno – bo…

mały chłopiec z lizakiem w kształcie serca

Siła i motywacja

Ocalone życie, lepsze samopoczucie Pacjenta, poprawa stanu zdrowia, a przede wszystkim powrót do…