Bilet parkingowy w smartfonie

Zakup biletu parkingowego bez podchodzenia do parkomatu i bez określania długości postoju – tak można parkować przy WSZ w Kaliszu dzięki aplikacjom mobilnym. Dostęp do nich mają wszyscy posiadacze smartfonów – zatem zdecydowana większość kierowców. Jest to wygodna opcja dla kierowców, którym może być trudno określić potrzebny czas postoju.

W odpowiedzi na wnioski Pacjentów i ich bliskich, z przyjemnością informujemy, że od kilku dni dostępna jest płatność przez aplikację moBilet za pozostawienie auta na szpitalnym parkingu.

MoBilet jest jedną z najpopularniejszych w Kaliszu aplikacji – w ten sposób między innymi można opłacać postój w miejskiej strefie parkowania. Stąd decyzja, aby do szeregu dostępnych do tej pory aplikacji mobilnych: ePark, mPay, AnyPark, mobiParking (Skycash), które umożliwiają regulowanie opłat za parkowanie przy kaliskim szpitalu, dołączyć również moBilet.

Przypominamy też, że w celu przedłużenia opłaty postojowej uiszczonej za pomocą parkomatu, kierowcy mają możliwość dokupienia biletu w parkomacie wewnątrz szpitala (urządzenie zlokalizowane jest przy głównym wejściu do szpitala, naprzeciwko szatni).

Parkomaty wymagają wpisania numeru rejestracyjnego, dzięki czemu nie ma konieczności powrotu do pojazdu z biletem parkingowym.

Parkomat w hallu szpitala w Kaliszu.