Nowe łóżka dla Oddziału Położniczego

W trzy komfortowe łóżka porodowe doposażony został Blok Porodowy Oddziału Położniczego w WSZ w Kaliszu. Na salę cięć Bloku Porodowego trafiła natomiast nowoczesna lampa operacyjna, a Szpitalny Oddział Ratunkowy otrzymał 10 zwrotnych i jednocześnie stabilnych wózków transportowych. Sprzętowe zakupy kosztowały w sumie 315 607,32 i w lwiej części sfinansowane zostały z dotacji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

cztery położne przy nowym łóżku porodowym

To kolejny etap doposażania naszej placówki w nowoczesny sprzęt medyczny. Aparatura oraz wyposażenie oddziałów jest systematycznie uzupełniane, a wysłużone urządzenia zastępowane nowymi i spełniającymi najwyższe standardy. W ten sposób staramy się zapewnić jak największy komfort naszym Pacjentom, ale też komfort pracy naszemu Personelowi.