Ze szpitala do ORPiP

W środowe południe mieliśmy okazję pogratulować Paniom, które na co dzień pracują w WSZ w Kaliszu, a niedawno zostały wybrane do organów Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu. Warto podkreślić, że to właśnie członkowie naszego profesjonalnego zespołu #szpitalKalisz zdominowali kierownictwo ORPiP. Po raz drugi Przewodniczącym Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu został bowiem pan Marek Przybył – wieloletni pracownik WSZ w Kaliszu, któremu wyboru na tę funkcję gratulowaliśmy tuż po XXXV Okręgoweym Sprawozdawczo-Wyborczym Zjeździe Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu.

Wśród Pań, które współtworzą ORPiP w Kaliszu, znalazły się: Katarzyna Banaszkiewicz-Surowa – Skarbnik Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu; Danuta Brykowska – Sekretarz Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu; Joanna Pawlicka-Salamon – członkini Okręgowego Sądu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu; Małgorzata Sztukowska- Zastępca Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej; Ewa Chabińska, Katarzyna Tokarek-Marek i Dorota Woźniak – członkinie Okręgowej Komisji Rewizyjnej przy Radzie Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu; a także Angelika Molska – członkini Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu.

„Cieszy mnie tak liczna grupa pracowników naszego szpitala w organach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu. Życzę Paniom satysfakcji z realizowanych zadań oraz niesłabnącego zaufania pielęgniarskiego grona. Składam również życzenia owocnej współpracy z Okręgową Radą Pielęgniarek i Położnych. Powodzenia!” – mówił podczas środowego spotkania Radosław Kołaciński, dyrektor WSZ w Kaliszu.

Przedstawicielki kaliskiego szpitala w Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu.